Bram en Dana zijn een elektrisch stel. Zij rijdt een tweedehands Nissan Leaf, hij heeft een gebruikte Tesla Model 3. Bram vindt de actieradius van de Tesla enigszins tegenvallen. Tijd voor een onderzoek!

Bram vertelt hoe hij uiteindelijk zijn Tesla Model 3 kocht nadat zijn Peugeot op weg naar huis pech kreeg. Aanvankelijk was hij geïnteresseerd in een andere kleur, maar na een korte proefrit besloot hij de Model 3 te kopen op aanraden van een vriend.

Bram uit zijn ontevredenheid over de actieradius van de Tesla en merkt op dat deze niet te vergelijken is met het gemak van tanken met een benzineauto. Hij geeft aan dat hij zelden van vol naar leeg rijdt, wat zijn perceptie van de actieradius compliceert.

In een batterijtest uitgevoerd door een onafhankelijke tester, scoorde Brams Tesla Model 3 een score van 88%, wat gezien de leeftijd en kilometerstand van de auto als een bevredigend resultaat wordt beschouwd. Hoewel dit niet opmerkelijk is, neemt het de zorgen over de conditie van de batterij weg.

De tester geeft tips om de efficiëntie van de auto te verbeteren. Zo adviseert hij om de batterij voor te verwarmen terwijl de auto nog is aangesloten om de actieradius te vergroten, vooral handig voor korte ritten, wat aangeeft dat dit tot betere prestaties kan leiden.

Kenteken van deze auto: ZJ-228-F

#aankoopadvies, #elektrisch, #Luc Vranken, #Model 3, #Tesla

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *