Olivier Richters (The Dutch Giant) is op zoek naar een nieuwe auto, het liefst een ‘muscle’ car?
In dezevideo test de Dutch Giant, de bekende 2,18 meter lange bodybuilder, verschillende muscle cars om zijn perfecte match te vinden. Van Mustangs tot Raptors, hij deelt zijn ervaringen en inzichten over comfort, ruimte en prestaties, terwijl hij ook het belang van mentale gezondheid en zelfzorg bespreekt.
Bij aankomst ontmoet hij Nisar Raja, de eigenaar van Carway, een importeur en verkoper van luxe muscle cars. Nisar deelt zijn visie om de luxe auto-ervaring van Dubai naar Amsterdam te brengen en presenteert een reeks indrukwekkende voertuigen, waaronder zijn geliefde Shelby GT500.
Olivier benoemt de uitdagingen van het vinden van een auto die bij zijn postuur past en zegt: “Dit is misschien wel de eerste auto die ik niet klein maak.” Met een focus op comfort en veiligheid begint hij zijn avontuur met een gloednieuwe Escalade.
Vervolgens richt de Nederlandse reus zijn aandacht op de Corvette, een auto met een persoonlijke betekenis vanwege de geschiedenis van zijn vader met het model. Hij test zowel de standaard C8 als de raceversie, de C8R. Helaas vindt hij de C8 te krap, met zijn hoofd tegen het dak. Hij suggereert humoristisch dat autofabrikanten rekening moeten houden met de behoeften van langere bestuurders.
Het moment van de waarheid breekt aan wanneer hij de Challenger Demon test, een auto die door zijn kijkers wordt aanbevolen. Tot zijn grote vreugde blijkt hij perfect te passen, met voldoende ruimte voor zijn knieën en hoofd. “Hij is waanzinnig!” roept hij uit, beseffend dat dit wel eens de auto van zijn dromen zou kunnen zijn.
Olivier test ook de Charger, een vierdeursversie van de Challenger, en de Lincoln Navigator. Hij vindt beide voertuigen ruim en comfortabel, waarbij de Navigator indruk op hem maakt met zijn luxe interieur en ruime passagiersruimte.
Zijn testdag eindigt met een proefrit in de Ford F-150 Raptor. Hij geniet van de hoogte en het zicht dat de auto biedt en zegt: “Dit geeft me echt een krachtig gevoel.” Hij waardeert het comfort en de ruimte en scoort hoog onder de voertuigen die hij heeft getest.